METSAPROFF

MEIL EI OLE METSAST ÜKSKÕIK

Vaata lähemalt

Tutvu meie teenustega


loe lähemalt, millega me tegeleme

Metsaproff - metsandusala professionaalid

MetsaProff OÜ on Eestimaisel kapitalil loodud firma, mille põhitegevusaladeks on metsamajandusega seotud tegevused. Firma alustas tegevust 2010 aasta juulis. Firma asutajal on 15 aasta pikkune kogemus metsamajanduses. On olemas vajalik tehnika metsa majandamiseks.

Kui Te omate metsamaad ning puuduvad teadmised, kuidas seda majandada, siis võtke meiega ühendust, MetsaProff leiab Teile kindlasti sobiva lahenduse.

Sinu partner metsandusvaldkonnas

Metsandustööd vajavad õiget tehnikat ning teadmisi. Olles tegutsetud metsandusvaldkonnas üle 15 aasta, teame kuidas metsatöid kiirelt ja ohutult teostada. Meie poole võib pöörduda ka kinnistute müügi, transpordi korraldamise, konsultatsiooni, lumekoristustööde ja muude teemadega. Otsite partnerit metsandusvaldkonnas? Olete selle leidnud - Metsaproff.

Oleme edukalt tegutsenud 6 aastat, eelmisel aastal jõudsime Gasell ettevõtete TOP-i, kuhu jõuab üldjuhul 3% ettevõtetest

Töötades mõtleme ka järeltulevate põlvede peale, igal aastal oleme oma ja meie klientide metsadesse istutanud ca 30000 uut taime

Oma tegemiste kõrvalt oleme suutnud toetada Rapla Korvpallikooli, mille all tegutsev meeskond mängi Alexela Meistriliigas!

pilt1_25379

Bisnode Estonia AS on omistanud MetsaProff OÜ’le kõrgeima krediidireitingu tunnistuse AAA. Sellise reitingu on saavutanud ainult 3,8 % Eesti ettevõtetest.

Mõned põnevad faktid meie kohta


Millega oleme hakkama saanud

11

Aastat tegutsenud

98

Protsenti klientidest rahul

30000

Taime istutame aastas